sâmbătă, 29 noiembrie 2014

DESPRE MECIUL SEMENICUL VALIUG - RAPID BUCHIN 1 - 5 ( 0 - 3 )

Despre meciul cu Buchin
A fost un meci in care noi am inceput bine si cel putin in primele 30 de minute am dominat categoric meciul.
Cei din Buchin au avut o ocazie mare de a marca in minutul 31 , la primul contraatac mai serios , pentru ca la doar cateva minute au inscris pentru 0 – 1.
Imediat acuzam socul primirii golului si gresim in aparare (Ion Matei ) si 0 – 2.
In minutul 45+ 1 se face 0 – 3 , incredibil pentru ce s-a jucat pana atunci.
Dupa Pauza , intram mai decisi si din nou jucam bine pana la prima greseala in aparare , cand scorul devine 0 – 4.
Reusim un gol frumos prin Vulpoi si speram in reducerea scorului , cara era total exagerat dupa jocul prestat de cele doua formatii pana atunci , dar pana la final nu se mai intampla nimic si in prelungiri , tot oaspetii reusesc, dupa un gol de generic , golul de 1 – 5.
Atat.
Echipa : Traia – Bodea,Muntean , Matei , minea – Martin , Mitrica , Birleanu , Miu –